Jestem Darek. Pasjonuje się bieganiem, fotografią krajobrazową i długimi spacerami po górskich szlakach. Uwielbiam całodniowe wycieczki fotograficzne i smak kawy o poranku. Uwieczniam niezapomniane wschody i zachody słońca. 

Pasje do fotografii odkryłem podczas wycieczek w Tatry. Góry odkryłem dzięki bieganiu, które trenuję od wielu lat. Pewnego dnia postanowiłem połączyć te dwie aktywności i tak powstał projekt
  #GórywBiegu.

Poprzez zdjęcia staram się pokazać moje zamiłowanie do gór i biegania. W każdym kadrze chcę, aby odbiorca zobaczył emocje, atmosferę i piękno związane ze sportem i naturą. Chwytając niezapomniane chwile, liczę na wywołanie uśmiechu na twarzy każdego, kto zobaczy moje zdjęcie.
Doświadczenie związane z górami i biegami, pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego klimatu w najprostszych momentach. Jako wieloletni zawodnik wiem, jakiego zdjęcia oczekują biegacze. Mam też świadomość, jak podczas biegu zachowuje się ludzkie ciało, dlatego wiem jaki kadr złapać, by jak najlepiej przedstawić na zdjęciu dynamikę, ruch, a także emocje towarzyszące zawodnikom podczas sportowych zmagań.
Back to Top